Tłumaczenia

Tłumaczenia pisemne

Szukasz dobrego tłumacza, który dokona przekładu twojej umowy, broszury, instrukcji, publikacji, albo CV? Pilnie potrzebujesz otrzymać tłumaczenie przysięgłe dokumentów? Może pragniesz zweryfikować przetłumaczony tekst?
Nie szukaj dalej – właśnie znalazłeś swoje biuro tłumaczeń!

  • Tłumaczenie zwykłe – dotyczy tekstów, które nie zawierają słownictwa specjalistycznego. Najczęściej należą do nich wiadomości elektroniczne, list, oraz artykuły o treści ogólnej. Strona rozliczeniowa wynosi aż 1800 znaków ze spacjami. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.
  • Tłumaczenie specjalistyczne – dotyczy tekstów, które zawierają słownictwo branżowe (np. biznesowe, medyczne, prawnicze etc). Najczęściej są to wszelakiego typu publikacje, broszury, instrukcje etc. Strona rozliczeniowa wynosi aż 1800 znaków ze spacjami. Cena za tłumaczenia specjalistyczne jest taka sama jak za tłumaczenia zwykłe. Na Państwa życzenie, bez dodatkowych opłat stworzymy glosariusze zawierające słownictwo branżowe. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.
  • Tłumaczenie przysięgłe (uwierzytelnione) – dotyczy dokumentów o wartości urzędowej, które muszą zostać opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego. Najczęściej są to umowy, dyplomy, akty notarialne, oraz dokumenty, które należy przedstawić w sądzie, urzędzie, czy też innej instytucji. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości strona rozliczeniowa wynosi 1125 znaków ze spacjami. Zapraszamy do zapoznania sie z cennikiem.

Nasi tłumacze to wysoce wykwalifikowani i rzetelni profesjonaliści z co najmniej 5-letnim doświadczeniem zawodowym specjalizujący się w konkretnych dziedzinach. Każdy z nich podpisał oświadczenie o przestrzeganiu poufności, więc Państwa dane i dokumenty są bezpieczne i podlegają archiwizacji przez okres aż 2 lat w naszym biurze.

U nas strona rozliczeniowa wynosi aż 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1600 a nawet 1500 znaków ze spacjami (wyjątek stanowią tłumaczenia przysięgłe). Ceny zaś są konkurencyjne, co widać wyraźnie w cenniku. Co więcej dla stałych klientów oraz przy większych zleceniach oferujemy atrakcyjne rabaty oraz dogodne terminy płatności. Dlatego gorąco zachęcamy do podpisania z nami umowy. Na Państwa życzenie istniej emożliwość zawarcia umowy o poufności między firmami.